Panel uživatele

S-TOPU-MINI-DL0

S-TOPU-MINI-DL0

Stálý podzemní úkryt pro 2 - 4 osoby se zvýšenou odolností.

Nejmenší rodinný podzemní úkryt třídy MINI. Je řešen jako menší, samostatně stojící podzemní stavba o jednom podzemním podlaží, tvořená vodotěsnou a vzduchotěsnou železobetonovou segmentovou obloukovou konstrukcí.

Možnosti provedení

1
  • UP - konstrukce usazena v úrovni terénu a přesypána zeminou
  • PP - konstrukce usazena pod úroveň terénu
  • ČP - konstrukce usazena částečně pod úroveň terénu a přesypána zeminou

Dispoziční a provozní řešení
Vstup do úkrytu je situován z čelní strany. Za vstupními dveřmi (ocelové dveře otočné  - plynotěsné tlakové), které jsou vybaveny speciálním uzavíracím systémem se nachází technická předsíň. Z předsíně je dveřmi (interiérové dveře dřevěné) přístupný prostor pro ukrytí osob, který je oddělen od předsíně SDK přepážkou.

Vstupní objekt | nouzový výlez

Vstupní objekt je vždy řešen idividuálně. S nouzovým výlezem se u této třídy úkrytu nepočítá.

Vybavení
Podzemní úkryty dodáváme v základním vybavení dle dané třídy, typu a úrovně obrany viz. doplňující informace. Interiér řešíme dle vašich reálných představ a požadavků na komfort a bezpečnost. Každy projekt je zcela individuální.

Doba ukrytí
V závislosti na dodávkách, případně zásobách elektrické energie, množství uskladněné vody a potravinách několik dnů i týdnů.

Realizace
Hrubou stavbu vlastního úkrytu realizujeme v termínu 24 hodin. Montáží technologií, v termínu 1 - 2 měsíce.

Omezení
Úkryt lze postavit téměř kdekoliv, omezeni jsme pouze dostupností pro jeřáb a nákladní techniku.

Diskrétnost
Celý proces, začínající osobním jednáním, přes povolovací řízení, až po vlastní realizaci stavby, je veden v utajovaném režimu.

Upozornění:
Veškeré ceny a údaje jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k uzavření smlouvy. Foto je pouze ilustrační a nemusí v některých případech odpovídat skutečnosti. Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní nabídku konzultujte, prosím, vždy s pracovníkem společnosti RENEW CZ s. r. o.
Společnost RENEW CZ s. r. o. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit příslušné specifikace podzemních úkrytů či příslušenství.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info