DOMY NA KLÍČ

Zvažujete stavbu rodinného domu? Zvažujete stavbu bytového domu?

Jsme připraveni naslouchat, jsme připraveni nabídnout, jsme připraveni realizovat...

Spolupracujeme s renomovanými projektanty a architekty. Stavební činnosti zajišťujem společně s prověřenými subdodavateli. Dodávky technologických zařízení zajišťujeme prostřednictvím specializovaných firem.

Realizace provádíme jen s těmi nejlepšími!

Podívejte se nyní na stručného průvodce, který Vás krátce seznámí, co vše je potřeba k realizaci Vašeho záměru nechat si postavit rodinný dům, či dům bytový.

1. Nemáte pozemek? Vyberte si...

Pokud nevlastníte vhodný stavební pomezek, můžete si vybrat z naší nabídky stavebních pozemků spolupracujících realitních kanceláří.

2. Máte pozemek? Vyberte si dům...

Pokud vlastníte stavební pozemek, nic Vám nebrání vybrat si dům Vašich snů. Nabízíme více než 1000 projektů rodinných domů nebo Vám zprostředkujeme zpracování projektu individuálního.
Podívejte se na naši nabídku z našeho pohledu nejhezčích domů, které nabízíme. Pokud jste si nevybrali, navštivte nás v některé z našich obchodních kanceláři, kde Vám zapůjčíme katalogy rodinných domů a pomůžeme Vám s výběrem.

3. Vybrali jste si dům? Potřebujete projekt! Zajistíme ho...

Dodáme Vám projekt rodinného domu v pěti vyhotoveních a to již do 14 dnů od objednání a zaplacení zálohy.
Projekt je potřeba pro stavební řízení a pro vlastní realizaci stavby. Obsahuje projekt architektury, statiky a potřebné projekty všech řemesel. 

4. Chcete projekt upravit? Zajistíme to...

Chtěli by jste změnit některou část domu? To není problém. Zajistíme úpravu typového projektu domu dle Vašich individuálních představ.

4. Projekt osazení domu. Zajistíme ho...

Při podávání žádosti o stavební povolení na stavební úřad potřebujete kromě projektu domu také projekt osazení domu na pozemek. Tento vždy respektuje příslušné územní rozhodnutí pro daný stavební pozemek a odstupové vzdálenosti od sousedních pozemků (objektů).

5. Další projekty a oplocení pozemku. Zajistíme to...

Nabídkou dalších projektů Vám nabízíme velmi efektivní využití pozemku.
Zajistíme zakomponování místa stání Vašeho vozu nebo garáže, altánu, bazénu, jezírka apod.
Na ochranu Vašeho soukromí Vám nabízíme zajištění zpracování projektu oplocení a dodání podrobného prováděcího projektu.

6. Zahrada na míru. Zajistíme to...

Zajistíme Vám zahradního architekta, který dá Vaší zahradě vzhled i charakter.
Získáte studii zahrady, její prostorové členění, umístění jednotlivých prvků a rozmístění stromů, keřů a rostlin.

7. Vizualizace. Zajistíme ji...

Máte pozemek, projektovou dokumentaci a všechny ostatní potřebné dokumenty? Chcete vidět, jak bude zastavěný a osazený pozemek vypadat?
Zajistíme Vám zpracování fotorealistických vizualizací domu, jeho interiéru i kompletně celé zahrady.

8. Stavební povolení. Zajistíme ho...

Aby jste mohli začít svůj sen realizovat, potřebujete stavební povolení. Musíte si projít cestu stavebního řízení. Protože to není až tak úplně jednoduché, nabízíme v rámci služby "STAVBA NA KLÍČ" kompletní zajištění stavebního povolení za Vás.

9. Realizace stavby. Vyberte si...

1 2 3

Přihlášení